O NÁS

Logo RedDot Records

CO JE REDDOT RECORDS

RedDot Records je hudební vydavatelství zaměřené na podporu začínajících zpěváků a zpěvaček.

Naše nabídka zahrnuje různé úrovně spolupráce a další služby. Můžeme poskytnout hudební podklady (instrumentály) a poradenství v oblasti marketingu, sociálních sítí, textů, aranžmá a mnoho dalšího.


PROČ JSME ZALOŽILI VLASTNÍ HUDEBNÍ VYDAVATELSTVÍ

Důvodem založení vlastního vydavatelství bylo vytvoření prostoru na české hudební scéně, který dosud neexistoval. Často se s pojmy „label“ nebo „hudební vydavatelství“ negativně pojí smluvní vazby a omezující podmínky. I my jsme měli podobné zkušenosti a rozhodli jsme se to změnit a jít jiným směrem.

Snažíme se poskytnout hudebníkům jasný přehled o autorských právech a principech hudebního byznysu. Chráníme obě strany a hledáme nové cesty, jak umožnit hudebníkům i nám jako vydavatelství vydělat peníze a současně dělat hudbu ze srdce, nikoli jen čistě komerčně.


NAŠE VÝHODY

Mezi naše výhody patří skutečnost, že se vyhýbáme věcem, které nám vadí na velkých hudebních vydavatelstvích, a pracujeme tak, abychom se jim vyhnuli.

Například odpovídáme na každou zprávu, která k nám přijde, bez ohledu na to, proč nás kdo kontaktuje.

Věříme v absolutní upřímnost a zakládáme na ní veškerou naši spolupráci.


CO JEŠTĚ NEUMÍME

Na druhou stranu, jsme si vědomi toho, že jsme v některých aspektech za velkými hudebními vydavatelstvími zaostáváme, zejména v oblastech, kde se točí „velké peníze“. To znamená, že nemáme prostředky na zajištění vyprodané O2 arény nebo financování videoklipů za 2 miliony apod.


NAŠE SLUŽBY

Mezi služby, které nabízíme, patří hudební produkce od vytvoření kompozice přes nahrávání vokálů až po mix a mastering. Zajišťujeme digitální distribuci hudby na platformy jako Spotify.