Hudební inzerce

Logo Hudební inzerce

CO JE HUDEBNÍ INZERCE?

Hudební inzerce je portál určený pro muzikanty, který nabízí možnost kupovat a prodávat nástroje a hudebniny a také poptávat nebo nabízet různé hudební služby. Tento portál obsahuje 6 hlavních kategorií a více než 50 podkategorií, aby uspokojil různé potřeby uživatelů.

Naše hudební vydavatelství aktivně využívá Hudební inzerci a již jsme dosáhli úspěšných prodejů a získali významné spolupráce se zpěváky a muzikanty. Snažíme se tedy vytvořit a rozvíjet Hudební inzerci jako platformu, která bude skutečně prospěšná hudební komunitě.

Věříme, že Vám Hudební inzerce poskytne všechny potřebné možnosti a pomůže vám najít to, co hledáte, a navázat nové hudební kontakty a spolupráce.


PROČ DALŠÍ TAKOVÝ WEB?

Důvodem pro vytvoření dalšího portálu pro muzikanty je absence podobného webu v Česku, který by nabízel všechny potřebné funkce. Existují sice některé weby pro inzerování hudebních věcí, ale většinou jsou zastaralé a nedostatečně pokrývají funkčnost, kterou bychom očekávali v dnešní době.


VÝHODY A NEVÝHODY HUDEBNÍ INZERCE

Co nabízí Hudební inzerce:

 • Moderní design a plnou responzivitu pro mobilní zařízení.
 • Unikátní funkce, které jinde nenajdete, jako například koncept inzerátu nebo oblíbené inzeráty.
 • Podrobnou kategorizaci inzerátů, aby bylo snadné najít to, co hledáte.
 • Možnost placené propagace inzerátů.
 • Slevy do RedDot Shopu, abyste mohli nakupovat za výhodnější ceny.

Nevýhody Hudební inzerce jsou zatím spojeny s malým povědomím o této platformě, které se snažíme postupně zvýšit.


ZDARMA ČI ZA POPLATEK?

Pro fyzické osoby je inzerování zcela zdarma.

Podnikatelé a firmy mají možnost inzerovat za pravidelnou měsíční částku dle ceníku, který je k dispozici na webu.


PRAVIDLA A POŽADAVKY NA INZERÁT

Pokud plánujete vložit inzerát na Hudební inzerci, je nutné splnit několik požadavků.

Základní informace zahrnují název inzerátu, typ inzerátu (nabídka nebo poptávka služby, prodávám nebo chci koupit), typ prodeje (zdarma, výměna, dohodou nebo konkrétní cena) a lokaci (bez územního omezení, ČR, SR, kraj a volitelně adresa a PSČ).

K popisu inzerátu lze připojit textový popis a až 8 obrázků. Kontaktovat inzerenta je možné pomocí kontaktního formuláře na detailu inzerátu, ačkoli nedoporučujeme uvádět e-mail v popisu kvůli možnému zneužití třetími stranami. Pokud má inzerent v profilu uvedené telefonní číslo, to se automaticky propíše i do inzerátu.

Na Hudební inzerce je možné provádět úpravy a spravovat stavy inzerátů. Inzerát vyprší po 2 letech – inzerent obdrží upozornění e-mailem a má možnost prodloužit jeho platnost. Před zveřejněním je také možné inzeráty ukládat jako koncepty.


KATEGORIE NA HUDEBNÍ INZERCI

Hlavní kategorie, které najdete na Hudební inzerci, jsou:

 • HUDEBNÍCI
 • LEKCE
 • NÁSTROJE
 • SLUŽBY A OSTATNÍ
 • TECHNIKA
 • ZBOŽÍ A MERCHANDISE