TEAM

CO BYL TEAM?

TEAM byl neveřejná komunita tvořená muzikanty, hudebníky a jinými lidmi, jejichž činnost mohla být jakkoliv spojena s hudební produkcí.


PROČ BYL TEAM UKONČEN?

Důvodů pro ukončení TEAMu bylo několik. Zde příklad:

  1. Přesunutí klientské sekce hudebního vydavatelství RedDot Records na novou platformu. Bezpečí osobních údajů a všech aspektů jakékoliv spolupráce je pro nás prioritou. Rozhodli jsme se pro komplexní řešení od Synology. Synology poskytuje řešení pro ukládání dat, cloudové služby, sdílení souborů a další funkce pro různé typy uživatelů. Tato či podobná řešení od Synology využívají i giganti typu IBM, Canon, Siemens, Adobe, DHL, Samsung, Acer nebo vzdělávací instituce typu University of Cambridge, University of Oxford, Harvard University, Massachusetts Institute of Technology (MIT) apod.
  2. Chat, sdílení, galerie a projektový management byly přesunuty pod novou klientskou sekci a byly rozšířeny o komplexní privátní cloudové služby.
  3. Inzerentní část TEAMu byla předělána na náš veřejný web Hudební inzerce.
  4. Vzdělávací sekce byla předělána na náš veřejný web Do světa hudby. Na tomto projektu se stále podílíme napůl s digitální distribuční platformou Bez Labelu. Naši i jejich klienti mají zdarma zpřístupněny některé kurzy z placené sekce.
  5. Snížení nákladů – správa rozsáhlého webu, optimalizace, vývoj vlastních mobilních aplikací.


K ČEMU TEAM BYL?

TEAM fungoval jako privátní sociální síť. Každý uživatel měl svůj profil, mohl chatovat s jinými uživateli nebo se účastnit skupinového chatu. Uživatelé mohli volně tvořit skupiny s různými možnostmi viditelnosti (např. veřejné nebo soukromé, neviditelné pro uživatele, které nebyly jejím členem). Déle bylo možné sdílet fotky, videa či nahrávat audio soubory, psát statusy nebo také tvořit hlasování. Na vše bylo možné reagovat i komentovat. V této části TEAMU bylo také umožněno nabízet své služby či je poptávat. Vše ale v souladu s pravidly komunity TEAM.

Součástí TEAMu byl i pokročilý nástroj pro projektový management. Tento nástroj byl dostupný pro všechny členy TEAMU a zdarma.

V TEAMu též přibyly kurzy či semináře – některé zdarma, některé placené. Semináře byly dostupné ke čtení online a dle konkrétní problematiky také např. ve formě videa, tištěné publikace nebo publikace ke stažení. Též korespondovaly s pravidelnými workshopy.


PRO KOHO BYL TEAM URČEN?

TEAM byl primárně určen pro klienty a všechny jiné spolupracující entity hudebního vydavatelství RedDot Records a distribuční platformy Bez Labelu.

Přístup mohly získat i jiné osoby či firmy. Každý uživatel však musel být schválen jedním z administrátorů TEAMu. Požádat o členství mohl kdokoliv – nikdo však neměl právo být administrátory schválen. TEAM byl privátní komunita, a proto jsme její členy pečlivě vybírali.


KDO ZA TEAMEM STÁL?

Hudební vydavatelství RedDot Records a distribuční platforma Bez Labelu.


SCREENSHOTY