RedDot Shop

Logo RedDot Shop

CO JE REDDOT SHOP?

RedDot Shop je e-shop hudebního vydavatelství RedDot Records s.r.o., který nabízí širokou škálu produktů s hudebními motivy. Tento e-shop je ideálním místem pro všechny hudebníky a fanoušky hudby, kteří hledají originální a stylové produkty spojené s jejich oblíbeným uměleckým oborem.


CO NA REDDOT SHOPU NAJDETE?

V RedDot Shopu najdete mnoho různých produktů, které jsou všechny inspirované hudbou. Můžete si vybrat ze stavebnic, kazoo, USB flash disků, náušnic, řetízků, tetování a mnoha dalších zajímavých předmětů.

Co je skvělé, je možnost vyhledávat produkty podle konkrétního hudebního motivu. Například, pokud vás zajímá elektrická kytara, můžete si zobrazit všechny produkty s tímto motivem.

Dále zde naleznete vstupenky na koncerty našich umělců, služby typu zakoupení hudebních podkladů apod.


PROČ JSME VYTVOŘILI VLASTNÍ E-SHOP?

Protože milujeme hudbu a rádi prodáváme věci, které jsou nám blízké.

Jako hudební vydavatelství se zaměřujeme především na začínající umělce, kteří často nemají dostatek finančních prostředků na vlastní hudební produkci. Abychom jim mohli dát šanci, pracujeme na vlastních formách financování, mezi něž patří i RedDot Shop.

Nákupem na RedDot Shopu nejenže si můžete pořídit skvělé produkty, ale zároveň přímo podpoříte naše umělce a jejich projekty, nahrávací studio JackDaw a další.


MOŽNOST SPOLUPRÁCE S E-SHOPEM

RedDot Shop také nabízí možnost spolupráce na hudebních videoklipech nebo propagačních focení, pro které si umělci mohou zapůjčit produkty z e-shopu.

Navíc, pokud jste hudebník a máte zájem o reklamní prostor a prezentaci Vaší nové hudby či jiné tvorby, můžete se obrátit na nás a my Vám rádi poskytneme tuto možnost.